Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: content
af: inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: content top
af: bo aan inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Blue
af: Blou
