Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Custom
am: ብጁ
