Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: content
ast: conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
