Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: content
be: змест

en: Comments
be: Каментары

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
