Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: content
bg: съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Blue
bg: Син

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
