Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন
