Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Home
ca: Inici

en: content
ca: contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Red
ca: Vermell

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Color settings
ca: Configuració de color

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: close
ca: tanca
