Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: content
cs: obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Red
cs: Červená

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: close
cs: zavřít
