Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
