Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: content
fi: sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: content top
fi: sisällön yläosa

en: content bottom
fi: sisällön alaosa

en: Custom
fi: Oma

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Red
fi: Punainen

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: Color settings
fi: Väriasetukset

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: close
fi: sulje
