Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: content
gl: contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Red
gl: Vermello

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: close
gl: pechar
