Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: content
hr: sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: content top
hr: sadržaj na vrhu

en: content bottom
hr: sadržaj na dnu

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
