Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: content
hy: պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
