Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: content
is: innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Blue
is: Blár
