Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: content
it: contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Custom
it: Personalizzato

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Theme settings
it: Impostazioni tema

en: Color settings
it: Impostazioni sui colori

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: close
it: chiudi
