Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
