Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: content
lt: turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Red
lt: Raudona

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: close
lt: uždaryti
