Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Red
lv: Sarkans

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
