Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: content
mn: агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
