Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
