Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस
