Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar
