Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: content
os: мидис

en: Comments
os: Комментари

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
