Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: content
pl: zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: content top
pl: nad treścią

en: content bottom
pl: pod treścią

en: Custom
pl: Własne

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Red
pl: Czerwony

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: header messages
pl: wiadomości nagłówka

en: header blocks 1
pl: bloki nagłówka 1
