Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: content
ro: conţinut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Red
ro: Roșu

en: Theme settings
ro: Setări temă

en: Blue
ro: Albastru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: close
ro: închide
