Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content
ru: содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: content top
ru: над содержимым

en: content bottom
ru: под содержимым

en: Custom
ru: Собственная

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Red
ru: Красный

en: Theme settings
ru: Настройки темы

en: Color settings
ru: Настройки цвета

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: footer top
ru: верх подвала

en: close
ru: закрыть

en: header top
ru: над заголовком
