Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: content
sl: vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Red
sl: Rdeča
