Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: content
sq: përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Blue
sq: Blu
