Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: content top
sv: innehåll - längst upp

en: content bottom
sv: innehåll - längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Red
sv: Röd

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: Color settings
sv: Färginställningar

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Rebuild theme registry on every page.
sv: Bygg om temats register på varje sida.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
sv: Det kan vara väldigt användbart att <a href="!link">bygga om temats register</a> under utvecklingen av temat. VARNING: Detta slöar ned prestandan oerhört och måste stängas av på en producerande webbplats.

en: footer top
sv: sidfot - längst upp

en: close
sv: stäng

en: header top
sv: sidhuvud - överst
