Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
