Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: content
te: విషయం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Blue
te: నీలం
