Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: content
th: เนื้อหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
