Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: content
tr: içerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Custom
tr: Özel

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Red
tr: Kırmızı

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Color settings
tr: Renk ayarları

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: close
tr: kapat
