Noodle (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
