Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
