Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Custom
he: מותאם

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Blue
he: כחול

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי
