Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Home
id: Beranda

en: content
id: konten

en: Comments
id: Komentar

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Custom
id: Tersuai

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Red
id: Merah

en: Theme settings
id: Pengaturan tema

en: Color settings
id: Pengaturan warna

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: header top
id: Header atas
