Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: content
jv: kontén

en: Comments
jv: Komèntar

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Custom
jv: Kostum

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
