Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക
