Noodle (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: content
mr: मजकूर

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
