Referrer policy (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Never
uk: Ніколи

en: Referrer
uk: Джерело

en: Origin
uk: Джерело

en: No Referrer
uk: No Referrer (немає посилання)
