No Request New Password (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
id: Buat akun pengguna baru.

en: Create new account
id: Buat akun baru

en: Disable Request new password link
id: Matikan tautan Permintaan kata sandi baru

en: If checked, Request new password link will be disabled.
id: Jika dicentang, tautan Permintaan sandi baru akan dinonaktifkan.

en: Sorry, unrecognized username or password.
id: Maaf, nama atau sandi anda belum terdaftar

en: Login attempt failed for %user.
id: Usaha login gagal untuk %user.
