No request new password (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
es: Crear una nueva cuenta de usuario.

en: Create new account
es: Crear nueva cuenta

en: People
es: Usuarios

en: Manage password preferences
es: Administrar las preferencias de password

en: Sorry, unrecognized username or password.
es: Lo sentimos, nombre de usuario o contraseña no reconocido.

en: Login attempt failed for %user.
es: Intento de inicio de sesión fallido para %user.
