No request new password (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Create new account
et: Registreeru

en: People
et: Kasutajad

en: Sorry, unrecognized username or password.
et: Vabandust, tundmatu kasutajanimi või parool.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.
