No request new password (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: People
nl: Personen

en: Sorry, unrecognized username or password.
nl: Onbekende gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.
