No request new password (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: People
uk: Люди

en: Sorry, unrecognized username or password.
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль нерозпізнані.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.
