No request new password (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: People
cs: Uživatelé

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.
