No Request New Password (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: user
da: bruger

en: Create a new user account.
da: Opret en brugerkonto.

en: Create new account
da: Opret konto

en: People
da: Personer

en: Sorry, unrecognized username or password.
da: Beklager, forkert brugernavn eller kodeord.

en: Login attempt failed for %user.
da: Login-forsøg mislykkedes for %user.
