No Request New Password (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Create a new user account.
de: Erstellen Sie ein neues Benutzerkonto.

en: Create new account
de: Neues Benutzerkonto erstellen

en: People
de: Benutzer

en: Sorry, unrecognized username or password.
de: Entschuldigung, unbekannter Benutzername oder Passwort.

en: Login attempt failed for %user.
de: Anmeldung für %user fehlgeschlagen.
