No request new password (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: People
el: Χρήστες

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.
